Přesun na obsah

Dnes je 29.11.2022

Svátek má Zina

SHM Klub
Ostrava - Jih


Anketa aktivit

O jaké aktivity byste měli zájem
klub maminek s dětmi  (121 hlasů)
logo(pedické) cvičení  (128 hlasů)
posilovna pro mládež  (122 hlasů)
doučování  (115 hlasů)

Celkem: 1120 hlasůSouhlas se zpracováním osobních údajů a informace o jejich zpracování

 

Poskytnutím e-mailové adresy a přihlášením k odběru newsletteru nám, tj. SHM Klubu Ostrava-Jih., z.s., IČ: 07978391, se sídlem Pepřicova 476/22, 724 00 Ostrava, (dále jen „SHM“), udělujete souhlas se zpracováním e-mailové adresy za podmínek stanovených Nařízením Evropského parlamentu a Rady č. 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES.

Správcem osobních údajů jsme my, tj. SHM, osobní údaje budou zpracovávány pro účely zasílání informací o pořádaných akcích, službách a dalším dění v SHM formou newsletteru. Příjemci osobních údajů mohou být osoby, které jsou pro nás činné jako zpracovatelé osobních údajů a zpracovávají údaje dle našich pokynů v souvislosti s rozesíláním newsletterů. Souhlas je udělován dobrovolně, na dobu neurčitou, přičemž jste oprávněn/a jej kdykoli odvolat na adrese uvedené v každém newsletteru. Po odvolání souhlasu nebudeme Vaši e-mailovou adresu dále zpracovávat pro daný účel a newsletter Vám přestaneme zasílat.

Vedle práva odvolat souhlas máte tato další práva: právo na přístup k osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo na výmaz osobních údajů, právo na omezení zpracování, právo na přenositelnost údajů a právo podat stížnost u dozorového úřadu.

Bližší informace o zpracování osobních údajů a Vašich právech najdete na našich webových stránkách zde.